Apie mus

Taip atsirado grožis

 

Iš žemės derlingo sodrumo, iš saulės spindulių atokaitos, iš mėnesienos rasų gaivos - iš gamtos gimė lietuviškos kosmetikos linija, kurios visų priemonių komponentai yra ne tik natūralūs, bet ir ekologiški, sertifikuoti. Tai - ŽIEDĖ.

Pasaulį išvysti ŽIEDĖ kosmetikai padėjo kvalifikuoti vaistininkai. Tai jie sukūrė autentiškas mūsų kremų, aliejų, gėlių vandenų ir kitų gaminių formules, kruopščiai apjungiančias aromaterapijos, kosmetologijos ir farmacijos žinias bei ilgametę patirtį. Profesionalioje vaistinės laboratorijose ŽIEDĖ kosmetiką vaistininkai rūpestingai gamina tik mažais kiekiais ir su meile - galvodami apie tai, kas geriausia jums. Taip gamtos dovanos virsta natūraliu jūsų odos grožiu bei sveikata.
 

 

Jūsų grožis ir sveikata - tai ir yra didžiausias mūsų pastangų įvertinimas. Jis niekada neprilygs jokiems apdovanojimams, nors ŽIEDĖ gaminiai jų yra pelnę jau ne vieną:


●    LIETUVOS METŲ GAMINIAI 2014 aukso medalis ŽIEDĖ kremui brandžiai odai;
●    LIETUVOS METŲ GAMINIAI 2014 sidabro medalis ŽIEDĖ serumui nuo raukšlių.
 

 


●    LIETUVOS METŲ GAMINIAI 2015 aukso medalis ŽIEDĖ paakių kremui su šilkų;
●    LIETUVOS METŲ GAMINIAI 2015 sidabro medalis ŽIEDĖ natūraliam kremui, apsaugančiam nuo vabzdžių;

 

Ne mažiau nei pripažinimu, kurio sulaukė pati ŽIEDĖ kosmetika, didžiuojamės ir savo gaminių pakuotėmis. Jas sukūrėme taip, kad ŽIEDĖ tarą būtų galima panaudoti ne vieną kartą. Todėl pabaigę savo mėgstamą kosmetikos priemonę, buteliuko neišmeskite! Tuščią tarą grąžinę į vaistinę, ne tik prisidėsite prie švaresnės mūsų gamtos išsaugojimo, bet ir gausite net 20 % nuolaidą bet kuriam kitam ŽIEDĖ gaminiui.

ŽIEDĖ - natūrali vaistinėje pagaminta kosmetika.

Tik GINTARINĖJE ir NORFA vaistinėse.

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.