Atsiliepimai

Parašė

1 blogas. Apie bereikalingą stresą

Graži, sveika oda – įrodymas, kad myli savo kūną, prižiūri ir puoselėji jį. Tačiau ne visada lengva rasti priemones, kurios padėtų nuolatos atrodyti nepriekaištingai. Mano oda linkusi sausėti, dažnai pleiskanoja kaktos, skruostų zonos, o nosies sritis, atvirkščiai, netgi riebaluojasi. Stengiuosi atskirai prižiūrėti šias dvi sritis – riebaluotą odą valyti kosmetiniu spiritu, o skruostus ir kaktą tepti drėkinamuoju kremu, tačiau jokių pastebimų rezultatų  nematau.

Nors man jau 22 metai, tačiau vis dar susiduriu su bėrimo problemomis, kurios iš tiesų sukelia tik bereikalingo streso... Ne itin malonu eiti į darbo pokalbį ar ,tarkim, į barą su draugais, atrodant lyg paauglei. Naudoju įvairias priemones nuo spuogų, tačiau jos padeda tik laikinai – jų efektyvumas tarsi sumažėja po pirmojo užtepimo. Tas pats ir su veido valymo procedūromis – jos padeda tik trims keturioms dienoms, o vėliau vėl tenka kosmetinėje ieškoti maskuojančio pieštuko.

 

Na, ir dar viena problema – pleiskanojanti galvos oda, sausi plaukai. Plaukus šviesinu gal nuo šešiolikos metų, turbūt dėl to jie atrodo išsausėję. Pastaruoju metu greta šampūno ,,sausiems plaukams“ pradėjau naudoti gana išgirtą, populiaraus prekės ženklo aliejuką, tačiau poveikio visiškai jokio... Tas pats ir su pleiskanomis, kurios tikrai nepuošia žmogaus. Tikiuosi, kad Jūsų kosmetika padės galiausiai atsikratyti šių problemų.

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 birželio 29 Trečiadienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.