Atsiliepimai

Parašė

1 blogas. Apie mano naudojamą kosmetiką

Nuo pat vaikystės turiu nemažai problemų su veido oda. Ji yra labai jautri, reikalaujanti  rūpestingos priežiūros kiekvieną dieną. Kadangi nemažai laiko praleidžiu biure dirbdama kompiuteriu, veido oda išsausėja ir pavargsta ne tik nuo sauso patalpų oro, bet ir nuo patiriamo streso. Priemonės, be kurių neįsivaizduoju dienos, būtų kremas probleminei veido odai ir paakių kremas. Rinkdamasi šias priemones pirmenybę teikiu iš kuo natūralesnių medžiagų pagamintai produkcijai, suteikiančiai raminamąjį, drėkinamą ir maitinamąjį poveikį. Būtent šios savybės turėtų išlikti kuo ilgiau, t.y., pasitepus ryte veikti iki vėlyvo vakaro.

Ne paskutinėje vietoje renkantis kremą turėtų būti perkamos grožio priemonės kaina. Aš asmeniškai nemanau, kad už gerą kremą kas kart reikia mokėti virš 100 litų. Moterims skirta kokybiška užsienio gamintojų produkcija kainuoja išties nemažai. Gera žinia – Lietuvoje tikrai galima rasti savo išskirtine kokybe ir kainos patrauklumu nenusileidžiančių kosmetikos priemonių linijų. Ypač tų, kurias kuria mūsų šalies profesionalūs farmacininkai, vaistinėje gaminantys vaistus. Belieka tik išsirinkti savo poreikius atitinkantį produktą. Juk mūsų oda geriausiai žino kas jai tinka ir ko reikia!

 

Kasdien ne tik prižiūriu veido odą, bet ir plaukus, o kad jie atrodytų kuo sveikesni ir galiukai nelūžinėtų, tenka taip pat kruopščiai juos prižiūrėti. Tam puikiausiai tinka aliejai-kaukės sausiems ir pažeistiems plaukams. Pasirinkimų kaip prižiūrėti plaukus labai daug, bet aš norėčiau atrasti vieną geriausią priemonę, kuri sutvarkytų skeldėjančius plaukų galiukus ir atkurtų sveiką blizgesį. Jei tokią atrasiu - būtinai Jums rekomenduosiu! :)

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 birželio 29 Trečiadienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.