Atsiliepimai

Parašė

1 blogas. Apie mano naudojamą kosmetiką

Sveiki, esu Brigita. Visų pirma, dėkoju tiems, kurie suteikė man galimybę dalyvauti šiame projekte.

Trumpai apie save galėčiau pasakyti, jog esu energinga ir pastaruoju metu turiu išties daug darbinės veiklos - dėstau paskaitas, laisvalaikiu darbuojuosi radijo eteryje, na o didžiausią laiko dalį praleidžiu būdama aplinkosaugininkų teisininke. Dažnai juokaujame, kad mes saugom gamtą, dėl to ji mums taip pat dosniai atsilygina :)

Ir išties, kalbant tiek apie mitybą, aprangą bei apie kosmetiką, pastaruoju metu prioritetą teikiu natūralumui.  Kosmetikos srityje esu išbandžiusi galybę liaudies medicinos būdų, pavyzdžiui dantų balinimui renkuosi cinamono ir citrinų rūgšties arba valgomosios sodos mišinį, blakstienų ir plaukų stiprinimui - ricinos aliejų su citrina, veidui atgaivinti naudodavau trintą agurką, obuolius ir pan. Vis dėlto, ne viskas, ką mums pataria senolių išmintis yra veiksminga. Gal tai sąlygoja tai, kad šiuo metu gyvename pasaulyje, kur mūsų odą ir plaukus veikia kur kas daugiau pašalinių veiksnių, negu, pavyzdžiui, prieš šimtmetį. Būtent dėl to, manau, kad gydomoji, arba natūralioji, kosmetika, specialiai sukurta farmacininkų, gali iš tikrųjų padėti išspręsti problemas natūraliu būdu.

Prisipažinsiu, iki šiol dar nesu bandžiusi "Žiedės" kosmetikos, bet viliuosi, kad tai padariusi, liksiu patenkinta rezultatais.

Iš "Žiedės" kosmetikos linijos labai norėčiau išbandyti veido kremą jaunatviškai probleminei odai, o taip pat bekvapį vediko kremą ypatingai jautriai odai. Mano veido oda yra iš prigimties riebi, tačiau šaltuoju metų laiku, kuomet lauke speigas, patalpose - karštis ir net džiovinimas (kai patalpos šildomos kondicionieriumi), ji pasidaro tarsi mišraus tipo: pleiskanoja, atsiranda spuogai ir pan. Taip pat šaltuoju metų laiku išnaudoju ypatingai daug rankų kremo. Tik pasitepus kremu, rankos tarsi sugeria jį visą ir vėl jaučiu sausumą, tad norėčiau išbandyti taip pat ir "Žiedės" rankų kremą.

 

Kaip jau minėjau, plaukams stiprinti naudoju ricinos aliejų, tačiau pastarasis yra labai klampus, ir vėliau tiesiog susiduriu su problema, kad galvą reikia trinkti kelis kartus iš eilės, o jei užsitepu kiek per daug ricinos aliejaus - net ir su citrinų sultimis arba citrinų rūgštimi. Tai ne tik sukelia diskomfortą, kadangi darbo dienomis, o ypač - rytais, nėra labai daug laiko, kurį galėtum praleisti po triskart trinkdamasis galvą, tačiau nuo to taip pat blunka ir plaukų spalva, taigi norėdama, kad plaukai turėtų sodrų rudą atspalvį, turiu juos dažyti kur kas dažniau. Tikrai džiaugčiausi, jei šioje vietoje man pagelbėtų "Žiedės" aliejus-kaukė sausiems ir pažeistiems plaukams.

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 birželio 29 Trečiadienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.