Atsiliepimai

Parašė

1 blogas. Apie mano odą ir plaukus

Su didelėmis odos ar plaukų problemomis nesusiduriu, tačiau bet kokiu atveju įdomu pamėginti kažką naujo iš ekologiškų kosmetikos priemonių, ypač kai jos gaminamos Lietuvoje. Mano veido oda kaip ir mišri – kaktos, nosies ir smakro srityje dažnai iškyla spuogeliai, inkštirai, tose vietose oda riebesnė, o skruostuose oda yra gana sausoka, būna kartais truputį pleiskanoja, tačiau odos tempimo jausmo nebūna. Rankų oda dažnai sausa ir odelės aplink nagus sausėja nuo pastoviai čiupinėjamo popieriaus, kartoninių bylų, dulkių nuo jų, todėl dažnai tenka rankas plauti, o po plovimo ne visada patepu kremu.

 

Apie plaukus galima pasakyti iš esmės tiek, kad galvos oda normali, nepleiskanoja, tačiau nuo kaskart naudojamo karšto plaukų džiovintuvo skilinėja bei lūžinėja plaukų galiukai. Kartais naudoju plauku aliejuką, tačiau didelio teigiamo poveikio nejaučiu.

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 birželio 29 Trečiadienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.