Atsiliepimai

Parašė

1 blogas. Apie odos problemas

Pirmajame blogo įraše norėčiau aptarti mane kankinančias veido odos bei plaukų problemas, kurias tikiuosi spręsti padedant „Žiedės“ kosmetikai. Kaip man seksis, pasidalinsiu ir su Jumis.

 Sako veidas – sielos atspindys, taigi pirmiausia apie jį. Nuo pat paauglystės mano veido oda buvo pakankamai riebi ir problematiška, visokiais būdais kovojau su jaunatviniais spuogeliais. Kas tik nebuvo bandyta – ir naminės , ekologiškos veido kaukės „iš močiutės skrynelės“, ir įvairiausių gamintojų veido prausikliai, kremai, tonikai, muiliukai, tačiau po viso to, spuogelių vis dar atsiranda. Ilgai svarsčiau, kokios galėtų būti to priežastys: netinkamas klimatas, vanduo, kuriuo kiekvieną rytą ir vakarą plaunu veidą, netinkama mityba. Atrodo jau tiek skaityta, tiek ieškota, tačiau kol kas pasprukti nuo to nepavyko. Liūdina tai, kad noras spuogelius panaikinti, skatina labai atsakingą bet kurių priemonių naudojimą, tačiau rezultato vis dar nematyti ir tai nuvilia. O taip norisi turėti lygią ir švytinčią veido odą, dėl kurios galėčiau nustoti kompleksuoti, nesibaiminti, jog artėjant svarbiam įvykiui ant kaktos būtinai išaugs rausvas ir skausmingas priešas.

Be šios turimos problemos, taip pat papasakosiu ir apie savo plaukus. Kadangi jau keletą metų juos šviesinu, pastebėjau, kad jie labiau skilinėja, o plaukų galiukai atrodo išsausėję. Stengiuosi juos lepinti įvairiomis plaukų kaukėmis, per daug nevarginti karštomis procedūromis, tačiau vis dar neatradau jokios priemonės, kuriai mano plaukučiai paklustų ir atrodytų sveiki bei žvilgantys.

Ne, o be visų grožio problemėlių, gyvenimo ritmas taip pat nelepina. Didelis tempas darbe, neseniai pakitusi gyvenamoji vieta, šokių treniruotės... Nori nenori namuose praleidi nedaug laiko, tad norisi jaukumo, kuo didesnio poilsio ir atsipalaidavimo. Kad tokioje harmonijoje pailsėtų ir siela ir kūnas. J

 

 

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 birželio 29 Trečiadienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.