Atsiliepimai

Parašė

2 blogas. Pirmasis įspūdis

Sveiki,

Šią savaitę išbandžiau tris „Žiedės“ produktus. Apie kiekvieną iš jų norėčiau papasakoti atskirai.

Eterinių aliejų mišinys jaukiems namams. Dargani orai už lango keičia nuotaiką, gyvenimo įpročius bei savijautą. Tai verčia mus tapti rimtesniais, tingesniais. O artėjant Kalėdoms, kuomet nuo pietų prasideda tikra naktis, sukyla neigiamos emocijos, kai kuriems pasireiškia taip gerai ir senai pažįstama „rudeninė melancholija“... 

Teigiamą poveikį mūsų savijautai ir namų atmosferai turi aromaterapija. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad nosies gleivinės sudirginimas įvairiais aromatais įvairiapusiškai veikia visas organizmo fukcijas. Įvairiose vietose namuose, automobilyje ar netgi darbe naudojami eteriniai aliejai gali išties sukurti šventišką, jaukią ar netgi romantišką aplinką mums ir mūsų aplinkiniams. 

„Žiedės“ Eterinių aliejų mišinys jaukiems namams – tai itin malonaus kvapo eterinių aliejų mišinys, kuris neliko nepastebėtas ir patiko ne tik man, bet ir mano draugams. 

Savybės:

- Suteikia orui neprilygstamą aromatą bei šviežumą, o tai teigiamai veikia emocinę būseną;

- Turi gydomųjų savybių. Eteriniai aliejai – antioksidantai, todėl jie stiprina organizmo imuninę sistemą;

- Turi atpalaiduojančių savybių.

Visada norisi su artimais žmonėmis dalintis tuo kas, gera, malonu. Dabar žinau kokią dovaną rinksiu savo draugams švenčių proga.

Veido kremas normaliai ir jautriai odai. Kremą naudoju kelias dienas ir iš to, ką pastebėjau, labiausiai patiko tai, kad:

- Kremas puikiai drėkina odą (tai ypač jaučiasi einant į lauką šaltu oru);

- Pakankamai skalsus, todėl turėtų ilgam užtekti.

Aliejus-kaukė sausiems ir pažeistiems plaukams – rezultatas pastebimas jau po pirmo naudojimo, nes:

-  Plaukai tapo žvilgantys ir atrodo sveikesni;

- Lengvai šukuojasi bei sutvirtėję galiukai;

- Malonus aromatingas kvapas išlieka ilgai, net kitą dieną po naudojimo;

- Plaukai tapo minkštesni, nesukritę.

 „Žiedės“ aliejus-kaukė sausiems ir pažeistiems plaukams yra pagamintas iš natūralių aliejų (taukmedžio, kokosų, simodsijų, makadamijų ir t.t.). Sintetinės medžiagos ir aromatai, priešingai nei natūralūs, gydomojo poveikio neturi. Todėl ryškus teigiamas poveikis pasimatė iš karto.

Vienintelis kiek nepatogus dalykas yra išlaukti tas pora valandų su polietilenine kepurėle, tačiau akivaizdžiai regimi teigiami rezultatai visa tai atperka su kaupu! 

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 birželio 29 Trečiadienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.