Atsiliepimai

Parašė

2 blogas. Mano pirmieji įspūdžiai

,,Žiedė” padovanojo man keturias kūno priežiūros priemones: bekvapį kremą jautriai odai (juo tepu skruostus), raminamąjį eterinį aliejuką (šiek tiek jo įlašinu į žvakes), aliejuką plaukams (dar nespėjau išbandyti) ir kremą jaunatviškai odai (juo tepu T veido zoną: kaktą, nosį ir smakrą). Rezultatai po keturių dienų? Sąžiningai ryte ir vakare nusiprausiu veidą ir įtrinu jį kremais. Patepta oda suminkštėja, nepameluosiu sakydama, kad pasidaro tarsi ,,aksominė”, dingsta tempimo jausmas. Netgi ir po pastarų vėjuotų ir lietingų lapkričio dienų mano kakta nepleiskanoja.  

Visgi nesumažėjo spuogų ir inkštirų. Nors, žinoma, praėjo vos daugiau nei pusė savaitės… Na, kaip sakoma, kantrybė – dorybė. 

Eterinis aliejukas neatsiduoda chemija – negalėčiau pasakyti kokio konkretaus augalo kvapą jis skleidžia, bet kad ir kas ten būtų įmaišyta, mane ramina. Prieš naktį išvėdinu kambarį, uždegu žvakelę su lašeliu aliejuko ir taip galutinai panaikinu per visą dieną atsiradusius maisto, valymo ar skalbimo priemonių kvapus. Priešingai nei smilkalai, šis aliejus nesukelia galvos skausmo. 

Taigi tokie pirmieji mano įspūdžiai!

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 birželio 29 Trečiadienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.