Atsiliepimai

Parašė

2 blogas. Pirmasis įspūdis

Anksčiau nebuvau naudojusi Žiedės kosmetikos, tačiau dabar drąsiai galiu teigti, kad jau pirmasis įspūdis buvo teigiamas! Kai Gintarinėje vaistinėje gavau Žiedės kosmetiką, lauke buvo labai šalta ir vėjuota, o aš, žinoma, neturėjau pirštinių. Rankas net skaudėjo nuo šalčio. Vos tik žengusi pro namų duris patepiau rankas Žiedės rankų kremu. Tiesą sakant nesitikėjau, kad kremas kažkuo padės, tačiau mano pačios nuostabai, dingo raudonumas ir skausmas, rankos tapo švelnios ir „smagios“. Taigi labai džiaugiausi ir nekantravau išbandyti kitus Žiedės produktus.  

Po pirmųjų Žiedės kosmetikos naudojimo dienų žymių pokyčių dar nepastebėjau, tačiau yra keletas pakitimų. Skruostams, kaip ir rekomendavo aromaterapijos specialistė, naudoju bekvapį jautrios odos kremą, o T zonai – jaunatviškos odos kremą. Prieš pirmą kartą tepant veidą kremu pastebėjau paraudusius spuogiukus. Po keleto kremų naudojimo kartų spuogiukai dar neišnyko, tačiau paraudimas dingo, o veido oda tapo švelnesnė. 

Manau svarbu paminėti, kad Žiedės kremai man patinka dėl savo išvaizdos ir kvapo. Vos tik atidarius kremo indelį matyti, kad kremuose nėra dažiklių ar kitų cheminių priedų. Užtepus juos ant veido juntamas eterinių aliejų kvapas, kuris nedirgina ir neerzina. 

Štai tokie mano pirmieji įspūdžiai naudojant Žiedės kosmetiką. Nekantriai laukiu žymesnių rezultatų!

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 birželio 29 Trečiadienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.