Atsiliepimai

Parašė

2 blogas. Pirmasis susitikimas su „Žiede“

Na štai ir prabėgo pirmoji savaitė su „Žiede“. Lygiai prieš savaitę gavau savo kosmetikos lauknešėlį, kurį parsinešusi išstačiau ant kosmetikos staliuko. Keturi dailaus dizaino buteliukai išsirikiavo ir kvieste kvietė juos išbandyti.  Ilgai nelaukus, baigiantis pilnam veiksmo savaitgaliui, sekmadienio vakarą paskyriau savęs puoselėjimui.

Pirmasis produktas, kurį išbandžiau - aliejinė plaukų  kaukė. Kaip ir nurodyta produkto naudojimo taisyklėse, pirmiausiai pašildžiau aliejuką, vėliau juo ištepiau plaukus ir iššukavau retomis šukomis bei rankšluosčiu apsukau plaukus pašilti. Maloniai nustebino aliejuko kvapas, kuris nebuvo panašus į paprastos kosmetikos skleidžiamus kvapus: malonus vaistažolių kvapas, kuris tik sustiprino natūralumo jausmą.  O ir išplovus plaukus efektas pasijautė iškart – plaukai tapo mažiau pasišiaušę, lengviau iššukuojami ir puresni. Kadangi šią priemonę galiu naudoti tik kartą per savaitę, jau nekantrauju kitos progos pamaitinti savo pavargusius plaukus ir labai tikiuosi, jog ši priemonė padės juos atgaivinti .

Tą patį vakarą išbandžiau ir likusius produktus – gerai nuplovusi ir nuvaliusi veidą, patepiau jį kremu jaunatviškai odai.Pojūtis – kremukas labai greitai susigėrė į odą ir neapsunkino jos, taip pat nebuvo jokio „riebumo“ jausmo. Aišku, ne pilną savaitę naudojant šį produktą spuogeliai taip staiga neišnyko, bet jau jaučiu, kad mano veido odai jis patinka. 

Susigėrus veido  kremui, spuogelius patepiau profilaktiniu eterinių aliejų  mišinuku, užsidegiau žvakelę, į kurią įlašinau keletą raminančio eterinių aliejaus lašų ir mėgavausi jaukiu vakaru su knyga rankose. Tokia buvo mano sekmadienio pabaiga su „Žiede“ -  jaukus savęs palepinimas, kai bent vieną vakarą per savaitę nereikia niekur skubėti ir galima daugiau dėmesio skirti sau, o nuo šiol ir padedant „Žiedei“. 

 

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 birželio 29 Trečiadienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.