Atsiliepimai

Parašė

2 blogas. Pirmoji bandymų savaitė

Sveiki,

Pirmoji bandymų savaitė prasidėjo ir įsibėgėjo. Nuo Žiedės kolektyvo gavau šiuos keturis produktus:

•         Kremas bekvapis jautriai odai;

•         Raminantis eterinių aliejų mišinys nakčiai;

•         Aliejus plaukams;

•         Rankų kremas.

Pradžioje noriu pasidžiaugti, kad šie bandymai visų pirma privertė mane pačią labiau pradėti rūpintis savimi. Visą savaitę, kiekvieną vakarą, sąžiningai nusivalau visus makiažo likučius. Tada patepu bekvapiu kremu jautriai odai, po valandėlės jau miegu. Tą pačią procedūrą kartoju ir kiekvieną rytą – kruopščiai nuprausiu ir nuvalau veidą bei patepu Žiedės kremu. Savaitgaliais nusprendžiau visiškai apsieiti be dekoratyvinės kosmetikos, nes man pilnai pakanka kremuko. Oda nebijo šalčio, nesausėja ir nėra nemalonaus tempimo. Ir tai tik vienos priemonės dėka. Galvojau, kad oda dienos pabaigoje pradės blizgėti, bet NE. Kremas tik pradžioje atrodo riebokas – dienos pabaigoje oda buvo matinė ir gaivi.

Ant lentynėlės namie nenustoja degti žvakė. Jos paviršiuje užlašinau keletą lašų eterinio raminančio aliejų mišinio. Kvapas – neerzinantis, malonus. Namie įsivyravo tvarka, nebėra chaoso, skamba maloni muzika (Matysiahu - Sunshine, Blue October – The Worry List)... Sekmadienio vakaras pasibaigė su labai geru filmu, kurio nebuvau mačiusi. Net keista – The Next Three Days su Russell‘u Crowe‘u. Rekomenduoju. Tylu, ramu, gera J. Tiesa, dar nežinau ar tai dėl to, kad nespėjau dar vyro ir vaikų įsitaisyti, kurie kurtų tą triukšmą ir chaosą, ar tiesiog dėl to aliejuko skleidžiamo raminančio aromato J. Arba tiesiog viskas pakeliui. Malonumai malonumams netrukdo.

Toliau istorija su plaukučiais. Nu ne ypatingi jie pas mane. Pripažįstu. Praėjusią savaitę lankiausi kirpykloje, prabuvau ten visas tris valandas. Pavyko nuimti šiek tiek tą įkyrėjusią juodą spalvą. Pašviesėjo porą tonų. Beje, stipriai patrumpinau – karė kirpimas. Plaukai šiuo metu švelnūs, dar nesugadinti. Kadangi šeštadienį leidau namie – visą dieną galėjau vaikščioti aptepusi plaukus specialiu Žiedės aliejumi. Tikiuosi jis padės man išsaugoti gražius, nelūžinėjančius ir žvilgančius plaukus. Žiūrėsim.

Na ir galiausiai pradinis verdiktas rankų kremui. Tepu ryte – prieš išeidama į lauką, tepu darbe po rytinės kavos, tepu prieš pietus ir po pietų, tepu prieš sportą ir po sporto, tepu prieš sapnus... Atrodo daug ar ne? Bet kremo vienam kartui naudoju vos ne kruopelytę. Turėtų pilnai užtekti šaltąjam sezonui. Na bent porai mėnesių tikrai (50 ml). Pirmas įspūdis – greitai įsigeria ir maloniai kvepia.

P.S. Labai patiko Žiedės produkcijos indelių dizainas ir pritaikymas, ypatingai – speciali pipetė aliejui plaukams. Labai patogu paskirstyti ir užtepti ant plaukų. Beje, mano kosmetikos stalelis randasi virtuvėje, netoli lango… Esu girdėjusi, kad juodo stiklo indeliai puikiai apsaugo kosmetikos gaminius nuo neigiamo saulės spindulių poveikio, padeda kosmetikai ilgiau išlikti šviežiai. O plastikiniai indeliai priešingai – labai netinkami natūraliai ir ekologiškai kosmetikai laikyti.

Iki sekančių įrašų ;)

Žana

 

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 rugpjūčio 15 Pirmadienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.