Atsiliepimai

Parašė

3 blogas. Kaip atgaivinti pavargusius plaukus

Sveiki,

Šiandien papasakosiu įspūdžius, susipažinus su „Žiedės“ aliejumi-kauke sausiems ir pažeistiems plaukams.

Visų pirma, turiu patarimą toms, kurios mano, jog visai neprošal būtų išbandyti „Žiedės“ kosmetiką, bet perskaičiusios pavadinimą, supranta, jog šie produktai skirti tik itin daug problemų turinčioms merginoms bei moterims – šiukštu ne! Produktus gali naudoti ir visiškai sveikus plaukus turinčios merginos, kurios tiesiog rūpinasi savo išvaizda.  Bent jau aš manau, kad turėti visiškai švarią odą ir sveikus plaukus galima tik nebent gyvenant kažkur girių glūdumoje, o visais kitais kasdieniais atvejais, mūsų plaukus veikia tokie faktoriai kaip oras (ypač tuomet, kai skėtį pamiršti, o kepurės neturi, nes ji visad gadina šukuoseną), plaukų dažai, įvairaus tipo žnyplės (tiesinimui ir (arba) garbanojimui), na ir, be abejo, mūsų amžinas palydovas – stresas. Aišku, jeigu vyro namie nėra, pastarasis mano įvardytas faktorius irgi neegzistuoja. :)

Bet kokiu atveju, vienas iš veiksmingiausių būdų atgaivinti plaukus (net ir ne labai pažeistus) bei priversti juos blizgėti – tepti aliejais. Išbandžiusi „Žiedės“ aliejų-kaukę sausiems ir pažeistiems plaukams, rezultatu likau patenkinta visų pirma dėl to, kad jis pakankamai lengvai nusiplauna, t. y. nėra toks klampus, kaip, pavyzdžiui, ricina. Instrukcijoje rekomenduojama aliejumi ištepti drėgnus plaukus ir užsidėjus rankšluostį palaikyti bent dvi valandas, o paskui kruopščiai nuplauti. Prisipažinsiu, tiek ilgai su rankšluosčiu ant galvos neištvėriau. Ir apskritai, atradau savo būdą, kaip naudoti pastarąjį „Žiedės“ serumą plaukams. Ryte išsiplovusi galvą, dar šlapius plaukus ištepu serumu, kad jie tiesiog lengviau išsišukuotų, blizgėtų, ir paslėptų tuos nepaklusnius viršugalvyje augančius naujus plaukus. Ir viskas. Galite plaukus džiovinti, garbanoti ar kitaip formuoti, arba tiesiog, kaip tai dažniausiai būna, tekinos šlapia galva lėkti į darbą. Tik būkite atsargios – vis tik už lango nebe vasara. :)

 

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 rugpjūčio 15 Pirmadienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.