Atsiliepimai

Parašė

1 blogas. Apie odos problemas

Skaisti ir sveika oda kiekvienos moters svajonė, tačiau ar ši svajonė gali tapti realybe? Ar įmanoma turėti sveikus, neskilinėjančius plaukus?

Internete gausu įvairių patarimų apie odos tipus ir specialiai jiems skirtą priežiūrą, įvairius veido valymus, namines ir chemines veido kaukes ir pan. Atrodo, tik išsirink kurį nors variantą ir turėsi nepakartojamą odą ir tobulus plaukus. Deja… Esu išbandžiusi įvairius naminius metodus ir tikrai brangią, ne visai natūralią kosmetiką, tačiau norimo rezultato vis dar nematyti…

Taigi, kasdien ta pati problema – mąstymai apmąstymai, kaip padaryti veido odą gražesne arba bent jau normaliai atrodančia. Visų pirma į pagalbą pasitelkti tenka drėkinančius kremus. Kadangi mano oda, kai kuriose vietose yra sausa norisi paslėpti įvairias „atplaišėles“. Be abejo, neapsieinu be maskuojančio kremo, padedančio paslėpti paraudimus ir mažus spuogelius.  Jei atsiranda didesnių „spuogiukų“ tenka susitaikyti su mintimi, kad niekaip aš jų nepaslėpsiu. Taip pat visuomet norėjau turėti matinę odą, tačiau tai pasiekti dar sunkiau nei atsikratyti nereikalingos raudonos dėmės veide.  Naudojau specialius kremus, tonikus, dariau naminius valiklius, tačiau norimo rezultato vis dar nėra...  Ne mažesnė problema – išsausėjusi rankų oda. Ypatingai žiemą, mano rankų oda parausta ir tampa šiurkšti...

 Girdėjau daugybę teigiamų atsiliepimų apie Žiedės kosmetiką, todėl pasiryžau dalyvauti šiame projekte.  Tai labai naudingas ir įdomus projektas, kurio metu bus labai smagu rašyti blogo įrašus apie odos pokyčius naudojant Žiedės kosmetiką. Jeigu tektų pačiai apsispręsti kokią Žiedės kosmetiką naudoti šio projekto metu, išsirinkčiau: veido kremą jaunatviškai ir probleminiai veido odai bei rankų kremą.

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 birželio 29 Trečiadienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.