Atsiliepimai

Parašė

Aromaterapijos paskaitos įspūdžiai ir mėgstamiausias Žiedės gaminys

Vieną antradienio vakarą dalyvavau aromaterapijos paskaitoje su specialistėmis Jūrate Vyžintiene ir Milda Kerpe.Tą vakarą išgirdau daugybę vertingų patarimų ne tik apie Žiedės kosmetikos naudojimą, bet ir apie pačios kosmetikos gaminimo ypatumus ir sudėtį. Norėčiau su Jumis pasidalinti, mano nuomone, vertingiausiais patarimais susijusiais su veido Odos priežiūra ir Žiedės veido kremais. 

Vienas įdomiausių ir, tikriausiai, svarbiausių dalykų kuriuos išgirdau buvo tai, kad aliejaus pagrindu pagamintus kremus reikia tepti ant drėgnos veido odos. Pasirodo, drėgna oda geriausiai  pasisavina visas naudingas aliejų medžiagas. Ant sausos veido odos tepamas kremas ima sluoksniuotis ir užkemša poras, todėl užuot pagerinęs odos būklę neteisingai naudojamas kremas gali net pakenkti odai. 

Žiedės kosmetiką naudoju keletą savaičių ir jau turiu savo mėgstamiausią gaminį. Tai bekvapis veido kremas ypatingai jautriai odai. Vos atidariusi kremo pakuotę nustebau. Stiklinio indelio etiketėje užrašyta, jog kremas yra bekvapis, tačiau pauosčius pajutau švelnų kvapą. Kvapas yra pakankamai švelnus, todėl manęs neerzino net ir tuomet, kai tikėjausi bekvapio kremo. Aromaterapijos specialistė paaiškino, jog yra pakankamai sunku natūralų kremą padaryti bekvapiu nepridedant cheminių medžiagų. Etiketėje vartojamas žodis "bekvapis" šiuo atveju reiškia be papildomo eterinių aliejų kvapo. Juntamas kvapas - tai natūralus natūralaus aliejaus kvapas, kurio pagrindu yra pagamintas kremas.  Visgi manau, jog reikėtų šiek tiek koreguoti kremo pavadinimą, nes jis tikrai gali suklaidinti. Šiuo kremu tepu skruostus ir po kiekvieno naudojimo oda tampa švelni ir "smagi", o švelnus kvapas man netgi pakelia nuotaiką.

Susitikimas buvo labai įdomus ir naudingas. Labai džiaugiuosi, kad galėjau jame dalyvauti ir išgirsti daugybę patarimų. 

 

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 birželio 29 Trečiadienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.