Atsiliepimai

Parašė

Reziumė

Viskam ateina pabaiga. Trumpas reziumė - iki šiol kiekvieną rytą tepu „Žiedės“ kremą veidui. Patiko ir pritiko, nes tiesiog puikiai sudrėkina ir pamaitina...

Aliejus plaukams naudojamas pilnu pajėgumu, plaukai atrodo gyvybingi, nesielektrina ir gražiai krinta. Naudojant šią kaukę pastebėjau, kad plaukai tapo glotnesni.

Raminantis eterinis aliejus nakčiai taip pat patiko, jo kvapas labai maloniai nuteikia, naudojant šį aliejų namuose įsivyrauja ypatingas jaukumas ir ramybė.

Rankų kremas taip pat naudojamas toliau. Pastebėjau, kad teptis šiuo kremu užtenka ir porą kartų per dieną, puikiai įsigeria. Beje, kaip ir minėjau ankstesniuose blog'uose, šiuo kremu tepu ir kitas, sausėti linkusias, vietas, ypač blauzdas. Žiedės produkcija esu labai patenkinta. Išskirtinis šios produkcijos bruožas - kvapas. Jis man patiko ir vėl gi pritiko. Ačiū „Žiedei“ ;) Ačiū ir už papildomą staigmeną - muiliuką "Miškas". Juo duše kiekvieną vakarą numuiluoju kūną. Taip taip - veidą. Puikiai pašalina visus kosmetikos likučius (tušą, pudrą ir t.t.). Nebereikalingos jokios kosmetinės servetėlės ar pieneliai. Puiku. 

Siūlau visiems išbandyti „Žiedės“ produktų - nesigailėsit.

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 rugpjūčio 15 Pirmadienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.