Atsiliepimai

Parašė

3 blogas. Antroji savaitė

Sveiki, nekantrauju pasidalinti antros savaitės pojūčiais naudojant Žiedės kosmetiką.

Žiedės plaukų aliejuką naudojau antrą kartą, tačiau įspūdžiais esu labai patenkinta. Ankščiau išsišakojusius galiukus su ašaromis palikdavau kirpykloje, tačiau galvoju šį kartą bus kitaip ir jis padės man išsaugoti gražius, nelūžinėjančius ir žvilgančius plaukus. Mano plaukai iš prigimties yra pūsti (sakyčiau net pasišiaušę, ypač žiemą labai elektrinasi), tačiau susidaro įspūdis, kad plaukai mažiau elektrinosi, o plaukų galiukai nebuvo pasipūtę, atrodė sunkesni, gražiai krito. Labiausiai patinka po kaukės juos šukuoti, nes tai daryti ypač paprasta.

Antroji rankų kremo naudojimo savaitė tokia kaip ir pirmoji. Darbe jis mano geriausias draugas – tepu negausiai kelis kartus per dieną, jis greitai įsigeria, padeda išlaikyti rankas švelnias ir drėgnas. Bet kvapas galėtų būti saldesnis...Tačiau tai duoklė natūralumui...:) Po antros Žiedės kosmetikos kremukų veidui naudojimo savaičių žymių pokyčių dar nepastebėjau. Labai galia, kad dėl atstumo Vilnius-Šiauliai negalėjau dalyvauti susitikime su aromaterapijos specialiste, todėl nuo pat pradžių neišgirdau patarimų dėl veido kremų naudojimo. Perskaičiusi kitų dalyvių blogus radau aromaterapijos specialistės rekomendacijas dėl kremų naudojimo. Todėl visą savaitę bandau skruostus tepti bekvapiu jautrios odos kremu, o T zonai – jaunatviškos odos kremu. Norimų rezultatų dar nedavė, tačiau turbūt taip greitai ir nereikia norėti...:) Galų gale „Žiedei“ dar kartą noriu padėkoti už natūralią kosmetiką. Iki kitų kartų.

 

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 rugpjūčio 15 Pirmadienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.