Atsiliepimai

Parašė

Keletas įdomių faktų apie „Žiedės“ produktus

Labai norėčiau padėkoti „Žiedės“ komandai už informatyvią ir be galo nuotaikingą aromaterapijos paskaitą. Jos metu aromapsichologė Jūratė Vyžintienė bei „Gintarinės vaistinės“ Prekių grupės vadovė Milda Kerpė pasakojo mums kaip atsirado šie nuostabūs produktai. Moterys negailėjo praktinių patarimų visoms paskaitėlės dalyvėms. 

Keletas įdomių faktų apie „Žiedės“ produktus:

- „Žiedės“ produktų sudėtyje naudojamos ekologiškos, itin kruopščiai atrinktos ir aukštos kokybės žaliavos, kurios yra gabenamos iš Prancūzijos, Vokietijos ir pan. Todėl vartojant natūralią kosmetiką reikia suvokti, kad naudojimas yra kiek kitoks nei parfumerijos, kurioje tam tikro poveikio efektyvumas dirbtinai suaktyvintas.

- Produktai yra gaminami Santariškių „Gintarinėje vaistinėje“ Vilniuje. Apsilankę šioje vaistinėje pajusite, kad visa patalpa kvepia, o ten dirbančios moterys yra be galo laimingos ir patenkintos savo darbu.

- „Žiedės“ produkcija tinka ne tik moterims, bet ir vaikams, vyrams. 

- Produktų sudėtyje esantys eteriniai aliejai teigiamai veikia savijautą: tvarko vidinę organizmo sistemą bei psichologinę pusiausvyrą, gerina nuotaiką, saugo nuo peršalimo, atpalaiduoja. 

- Visi „Žiedės“ produktų kvapai yra natūralūs, iš gamtos. 

Šiam kartui tiek! 

 

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 birželio 29 Trečiadienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.