Atsiliepimai

Parašė

Odos kaprizai

Smagu, kad ,,Žiedės" susitikime buvo galimybė pamatyti ir susipažinti su didesne dalimi projekte dalyvaujančių merginų. Visada man kirbėdavo klausimėlis - o kas tie žmonės, bandantys naujai kuriamą kosmetiką? Tikrai malonu išgirsti, kad visi kremukai, serumai, aliejai buvo bandomi, mėginami, uostomi, atrenkami pačių kūrėjų nuo pirminio ingrediento iki produkto išorinio dizaino:) Man tai iškart sukuria patikimo produkto įspūdį:) Smagu buvo pamatyti bei išgirsti kūrėjas, kurios  nuoširdžiai myli savo darbą ir atiduoda tam visą savo širdį.

Neseniai buvau tikrai išsigandusi, kad parinkti kremukai man pradėjo netikti. Skruostai išsausėjo, pradėjo perštėti, atsirado spuogelių. Kelias dienas visai netepiau skruostų srities, nes ta vieta tapo ypatingai jautri ir atrodė, kad kiekvienas kremo užtepimas tik dar labiau suerzina odą. O kremą probleminei jaunatviškai odai naudojau ir toliau kitoms veido sritims, pašalinio nepageidaujamo poveikio nepajutau. :) Po kelių dienų oda aprimo, raudonis apnyko, pabandžiau po truputuką tepti ir stebėti odos reakciją - jau lyg ir geriau susigeria, nebetempia odos ir dar kolkas nešerpetoja. Gal jau oda apsiprato? :)

 

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 birželio 29 Trečiadienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.