Atsiliepimai

Parašė

Ačiū „Žiedei“!

Ačiū „Žiedei“ už suteiktą galimybę dalyvauti šiame projekte ir išbandyti natūralią produkciją.

Rankų kremas nepakeičiamas dienos draugas su kuriuo pradedu rytą prieš pat darbą (kad pasitepus popieriukai slystų geriau J) Apie jį tik teigiami atsiliepimai – rankytės ir drėgnos ir švelnios. Rekomendavau draugams, dovanojau Kalėdoms šeimos nariams.

Plaukų aliejukas tiko ir patiko mano tiesintuvo ir džiovintuvo nualintiems plaukučiams.Vartoju jau 8 savaitę. Rezultatai geresni nei tikėjausi. Plaukučiai drėgnesni, atgavo prarastą žvilgesį, geriau šukuojasi.

Galiu pasidžiaugti „Žiedės“ veido kremais - dabar, kai už lango tokia žvarbuma, „Žiedės“ veido kremai tikrai labai praverčia. Kas rytą pasitepu jais veidą – oda maitinama, šaltas oras jos neišsausina.

O neseniai išbandytas muiliukas puikiai pašalina odos nešvarumus ir labai tinka mano vaiko odelei, nes yra natūralus ir švelnus.

Su šilčiausiais linkėjimais, Indrė.

Paskutinį kartą redaguota
  • Komentarų kol kas nėra

Komentuoti

Svečias 2022 rugpjūčio 15 Pirmadienis

Šios svetainės veikimui ir lankytojų statistikai užtikrinti Jūsų įrenginyje įrašomi slapukai (angl. cookies). Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Mūsų privatumo politika.